Viena iš pagrindinių mūsų veiklos sričių yra traktorių variklių remontas. Pasitelkę diagnostinę įrangą nustatome traktorių variklių gedimus. Atliekame tiek dalinį, tiek pilną, kapitalinį variklio remontą. Gavę iškvietimą dėl traktoriaus variklio gedimo atvykstame ten, kur klientas pageidauja. Atsivežame visą remontui reikalingą profesionalią įrangą. Remonto metu pasirūpiname reikalingomis atsarginėmis variklių dalimis. Variklio remonto darbus atliekame greitai ir kokybiškai.

Remontuojame šiuos ir kitus traktorių variklius

John Deere – Massey Ferguson – CASE IH – JCB – New Holland – Fendt – Kubota – Fiat – Ford – Deutz-Fahr – Claas – Valtra – Valmet – Manitou – Same – David Brown – McCormick – Merlo – Landini – Lamborghini – Lombardini – Zetor – Caterpillar – Yanmar – Challenger

Platus atsarginių dalių asortimentas

Prekyba sunkiosios technikos varikliais ir jų dalimis yra kita viena iš pagrindinių mūsų veiklos sričių. Prekiaujame Perkins, John Deere, Yanmar, Kubota, Deutz ir kitų gamintojų varikliams skirtomis dalimis. Pagal poreikį galime pasiūlyti naujas, alternatyvias, restauruotas ir naudotas traktorių variklių dalis. Apjungę prekybą variklių dalimis ir variklių remonto veiklos sritis klientams galime pasiūlyti kompleksines paslaugas. Disponuodami dideliu atsarginių dalių asortimentu traktoriaus variklio remonto paslaugas galime atlikti sklandžiai ir itin greitai.

Traktorių variklio remontas, kokiu remonto darbus atliekame

 • Atliekame kuro sistemos remontą. Remontuojame aukšto ir žemo slėgio kuro siurblius, keičiame ir remontuojame purkštukus, slėgio reguliatorius ir kita.
 • Aušinimo sistemos remontas. Remontuojame ir keičiame vandens siurblius, ventiliatorius, diržus, radiatorius, termostatus ir kitus aušinimo sistemos komponentus.
 • Oro sistemos remontas. Remontuojame turbo kompresorius, keičiame oro įsiurbimo žarnas, oro srauto matuokles ir kita.
 • Elektroninės sistemos remontas. Remontuojame ir keičiame generatorius, daviklius, starterius.
 • Cilindrai ir jų komponentai. Remontuojame variklio blokus, galvutes, alkūninius velenus, švaistiklius, smagračius.
 • Išmetamųjų dujų sistemos remontas. Remontuojame ir keičiame kolektorius, DPF filtrus, katalizatorius.

Kodėl verta traktoriaus variklio remontą patikėti mums

 • Teikiame mobilaus serviso paslaugas, atvykstame į kliento pageidaujamą vietą.
 • Esame savo srities profesionalai. Teikiame kompleksines paslaugas. Atliekame ne tik variklio remonto darbus, bet ir bendradarbiaudami su pasaulyje gerais žinomais sunkiosios technikos variklių gamintojais, tiekiame sunkiosios technikos variklius bei jų dalis.
 • Traktorių variklius remontuojame pasitelkdami naujausia įrangą.
 • Su profesionale įranga diagnozuojame traktorių variklių gedimus.
 • Variklio remonto darbus sklandžiai ir greitai atlieka patyrusi komanda.
 • Atliktiems remonto darbams yra suteikiama garantija.

Variklių remonto klausimais teikiame konsultacijas. Su mumis galite susisiekti svetainėje nurodytais kontaktais.

Kiti straipsniai, naujienos