Deutz variklių remontas ir kur rasti variklio serijos numerį?

Pirkdami atsarginį variklį savo įrangai, turite žinoti variklio serijos numerį. Serijos numeris leidžia nustatyti variklio modelį bei patikrinti variklio konfigūraciją. Serijos numeris taip pat yra labai svarbus, nes skirtingų modelių varikliai turi skirtingas dalis. Deutz variklių remontas ir visas procesas atliekamas daug paprasčiau, žinant serijos numerį. Pagal jį greitai atitaikomos reikalingos dalys ir kiti komponentai.

„Deutz AG“ yra viena iš pirmaujančių novatoriškų pavarų sistemų gamintojų pasaulyje, įkurta 1864 metais. Prekės ženklas „Deutz” yra laikomas vienu iš seniausių pasaulyje. Pagrindinės šio prekės ženklo kompetencijos – dyzelinių, dujų ir elektrinių pavarų kūrimas, gamyba, platinimas ir aptarnavimas. Šis variklių prekės ženklas siūlo platų produktų spektrą, bei yra plačiai naudojamas žemės ūkio mašinose, statybinėje įrangoje, krovimui skirtoje įrangoje, stacionarioje įrangoje, komercinio transporto priemonėse bei geležinkelio transporto priemonėse. Visa “Deutz” įmonių grupė specializuojasi skirtinguose segmentuose, kuriuos sudaro skysčiais aušinami varikliai (talpa yra iki 8 litrų), oru aušinami varikliai ir dideli skysčiais aušinami varikliai (talpa didesnė nei 8 litrai). Deutz variklių remontas ir atnaujinimas yra vienos iš pagrindinių šios įmonės sričių, o Deutz dalys itin populiarios šiandieniniame pasaulyje. Nuo 2017 metų “Deutz AG”  gamina elektrines valčių pavaras ir turi didelę patirtį varančiųjų sistemų elektrifikavimo srityje.

Deutz variklių remontas – kur rasti serijos numerį?

„Deutz“ variklių „912“, „913“ ir „914“ serijos numeriai gali būti randami:

• Metalinė etiketė esanti tiesiai po variklio galva, dešinėje pusėje, gale. Serijos numeris bus antspauduotas variklio identifikavimo lentelėje.
• Metalinė etiketė esanti ant bloko, tiesiai po starterio varikliu. Serijos numeris taip pat bus antspauduotas variklio identifikavimo lentelėje.
• Metalinė etiketėje įspaustas serijos numeris, esantis dešinėje degalų įpurškimo siurblio, variklio priekyje.

„Deutz 1011“, „1011F“ ir „2011“  variklių serijos numeriai gali būti randami:

• Ant vožtuvo dangčio (labiausiai paplitusi vieta).
• Ant šoninio oro gaubto.
• Ant variklio bloko, link variklio galo. Variklio serijos numeris vertikaliai įspaudžiamas į bloką.
• Etiketėje už kuro filtro.

„Deutz 1012“, „1013“, „2012“ ir „2013“ variklių serijos numeriai gali būti randami:

• Žemiau alyvos filtro.
• Ant variklio bloko link variklio galinės dalies, tiesiai virš reduktoriaus hidraulinio siurblio laikiklio.

„Deutz 1015“ ir „2015“ variklių serijos numeriai gali būti randami vienoje vietoje:

• Šie varikliai turi kniedę, prikniedytą prie variklio priekinėje viršutinėje dešinėje variklio bloko dalyje. Jei trūksta žymos, variklio serijos numeris antspauduojamas toje pačioje vietoje.