Gamintojas „New Holland“ kuo jis ypatingas ir kokius variklius naudoja?

Dažnai net nesusimasto, kad tai laikais kai dar nebuvo žemės apdirbimo įrangos, visas derliaus nuėmimas vykdavo vien tik darbinių gyvulių ir žmogaus kruopštaus rankų darbo pagalba. Šiai dienai turime visas įmanomas technologijas, kad grūdų sėjimo ir nuėmimo procesas būtų kuo paprastesnis. Pramonės gamintojai dar praėjusiame amžiuje sugebėjo išrasti ir ištobulinti įrenginius, kurie tarnauja visai žemės ūkio pramonei iki šių dienų.

Viena iš tokių gamintojų – „New Holland“, pasaulyje gerai žinoma įvairios paskirties mašinų markė, kuri priklauso italų kompanijai „CNH Industrial“. „New Holland“ turi dvi pagrindines sritis – žemės ūkis ir statybinė technika. Ilgesnę patirtį turinti produkcija orientuota į žemės ūkio mašinas – traktoriai, kombainai, presai, pašarų kombainai, savaeigiai purkštuvai, sėjos įranga, sodinimo mašinos, padargai bei vynuogių kombainai. Antroji jų produkcijos sritis orientuota į statybinę techinką, kurią pradėjo gaminti tik šio amžiaus pradžioje. Įkurta dukterinė kompanija  „New Holland Construction“ šiai dienai apima vikšrinius ir ratinius ekskavatorius, ratinius krautuvus, ekskavatorinius krautuvus, krautuvus su šoniniu pasukimu, buldozerius, teleskopinius krautuvus, mini krautuvus, kompaktiškus vikšrinius krautuvus, mini ir midi ekskavatorius bei greiderius.

Kuo šis prekės ženklas ypatingas?

„New Holland“ kompanija pirmoji Europoje sukurė savaeigį javų kombainą. Po ilgų darbo metų ši technologija buvo taip ištobulinta, kad dabar žemės ūkio technikos srityje „New Holland“ turi vienus našiausių javų kombainų pasaulyje. Už šiuos laimėjimus kompanija yra laikoma pasauline lydere, kuri geba pasiūlyti pačias pažangiausias technologijas bei derliaus nuėmimo sprendimus.

„New Holland“ taip pat sukūrė naują energijos požiūriu nepriklausomą ūkio modelį, kurio pagrindas yra savo nuosavos energijos generavimas. Iš esmės tai veikia vandenilio, pagaminto iš atsinaujinančių šaltinių, panaudojimo principu. Vėjas, saulė, įvairios atliekos ar biomasė – atsinaujinantys šaltiniai, kurių naudojimas pravartus nes, jie yra lengvai prieinami kiekvienoje žemės ūkio srityje.

Kokie varikliai tinka „New Holland“ traktoriams?

Dažniausiai „New Holland“ tarktoriai yra varomi šešių cilindrų varikliu su 12 bėgių pavarų dėže ir dviem arba keturiais varančiais ratais. Šios kompanijos traktoriams tinka jų motininės kompanijos „CNH industrials“ pagaminti traktorių varikliai, taip pat ir „Shibaura“ varikliai. Pastarieji yra japonų gamybos produktas, pagrinde gaminantys mažus traktoriukus ir variklius. „Shibaura“ taip pat gamino „Yanmar“ traktorius ir kai kuriuos prekinio ženklo „Stihl“ elektrinius įrankius. Taip pat ši įmonė turi sąsajų su „Perkins“ gamintoju. Susivieniję kartu jie sukūrė bendrą įmonę „Perkins Shibaura Engines“, kuri gamino statybinės ir žemės ūkio technikos variklius – dviejų, trijų ir keturių cilindrų.